Menu

Obaly na karimatku / jogamatku

AŤ JSI DUŠE KLIDNÁ NEBO S TEBOU ŠIJÍ VŠICHNI ČERTI...

Je čas, udělat si čas! Na co? No přece na sebe! Každá žena ví, jak těžký je to úkol, ale uvidíš, že uděláš-li první krok, ty další půjdou samy! Ať jsi duše klidná a hledáš v sobě harmonii, nebo s Tebou šijí všichni čerti, zkus sbalit svou karimatku a vyrazit tam, kde se Tvé tělo uvolní!

Cože? Tvá podložka se nevejde do shopperky? Žádný problém! Máme pro Tebe připravený obal na karimatku či jogamatku s naším originálním lanovým uchem, který bude dokonale ladit s Tvou kabelkou!

Ženo běž, trénuj, relaxuj, a buď šťastná, odpočatá! Potěšíš tím sebe, své nejbližší, i nás!

ORIGINÁLNÍ ČESKÁ RUČNÍ VÝROBA

Rád/a bys podpořil/a nadšené a zapálené lidi, které zaměstnává chráněná dílna Zaffra? Jsi tady správně!

V chráněné dílně Zaffra si zakládáme na kvalitě a originalitě, proto nevšední látky na naše výrobky vybíráme s pečlivostí tak, aby podpořily svou jedinečností právě tu Tvou!

LANO JAKO CHARAKTERISTICKÝ PRVEK

Pokud to cítíš podobně, jistě oceníš také nevšední designový prvek v podobě pevného, bavlněného lana místo ucha! Prvek, který je pro nás a náš tým zásadní! Protože co může být pevnějšího a trvalejšího? Všichni táhneme za jeden provaz, tak neváhej a přidej se k nám!

 

podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
výrobci
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 15
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 15
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).