Menu

Náš příběh

chráněná šicí dílna ZaffraAno, máme status chráněné dílny a  zaměstnáváme osoby se zdravotním omezením. Ale to není to, co nás spojuje. Spojuje nás chuť společně tvořit. 

Nastavené překážky přeskakujeme a tvoříme radost z jedinečných a precizně vyrobených produktů. V naší dílně panuje dobrá nálada, profesionalita a chuť pracovat. Pojďte se přesvědčit... 

Chráněná dílna Zaffra, naše společné pracoviště, nám umožňuje vzájemně se od sebe učit a inspiruje nás k posouvání profesních, ale též osobních hranic. A i když každý z nás ví, že život to někdy umí pěkně roztočit, snažíme si udržet rovnováhu, dobrou náladu, vnášet do pracovních dní optimismus a společnými silami přispívat k podnětnému a tvůrčímu prostředí. Jen tak máme pocit, že to, co děláme, dává smysl! Jen tak, můžeme pro Tvé, ale i své, potěšení zhmotňovat vlastní nápady a nabídnout Ti je k radosti!

Pokud toužíš po jedinečném a originálním kousku, který bude doplňovat Tvou osobnost, a chceš podpořit partu lidí, kteří svou práci milují, máme stejný cíl! Pod rukama děvčat z dílny Zaffra totiž vznikají výrobky s duší, které naplňují své okolí potěšením!

 

KDO STOJÍ ZA NAŠÍ PRACÍ

Lidé v dílně jsou nepochybně hnacím motorem veškerých projektů a jejich pečlivost a radost je odrazem jejich spokojenosti, která je pro firmu na prvním místě.

Lidé, pod jejichž rukama v chráněné dílně Zaffra vzniká čistá, nekoncentrovaná radost v podobě výrobků z látky, dřeva a kovu.  

 

Duši naší šicí dílny tvoří trojice úžasných žen, které se výborně doplňují jako kousky skládačky.

Skládačky, která pak dále pokračuje a tvoří jeden velký společný obraz a příběh o vnitřní síle dokázat něco krásného.   

         

               JANIČKA                                                                                     ZDEŇKA                                                                     RENČA

 

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).