Menu

Naše projekty

Je nám ctí spolupracovat na dlouhodobých projektech a spoluvytvářet krásné věci, které pohladí duši. Na vývoji i výrobě se plně podílejí lidé z chráněné dílny Zaffra.

Vybíráme některé z mnoha projektů, abychom Vám přiblížili i druhou stránku naší krásné práce, která - byť nenese značku Zaffra - nese hluboký příběh.. 


tendon logo

 

 

 

Spojili jsme ruce, nápady a především nadšení pro společnou věc a s českým výrobcem horolezeckých lan Tendon vkládáme do zbytků horolezeckých lan nový život. 

   tendon klíčenka  tendon náramek


logo První pomoc psa

 

 

 

 

Lékárničky pro psy, naše čtyřnohé kamarády. Na krátkém výletě, pro dlouhé cestování, ale i při ruce v domácnosti. Lékárnička by měla být součásti vybavení každého majitele psa. Lékárničky šijeme u nás v chráněné dílně, obsah plní Prvnipomocpsa.cz

lékárnička pro psy          prvni pomoc psa - lékárnčka


Regionální produkty jsou srdcová věc. Zvášť, když jsou opravdu vynikající. Likéry z Beskydské likérky jsou tekuté zlato. Opravdu, ochutnejte a přesvěčte se sami. 

Beskydská likérka bylinný likér    bylinný likér Lysá Hora


 

SKLENĚNÉ VITRÁŽE

Dvě řemesla. Dva křehké světy. Dřevo a sklo, naprostý soulad. 

Díky milé dlouhodobé spolupráci s další chráněnou dílnou vznikají tyto nádherné upomínkové předměty. 

svatba Čeladná   vitráže Zaffra

 

Další partneři, s nimiž velice rádi spolupracujeme:

bewooden       wrapup logo - pytlíky na chleba

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).