Stylová námořnická termotaška Stylová námořnická termotaška

Kód: 438
Značka: Zaffra
360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Skladem

Stylová námořnická pikniková termotaška Zaffra, ideální na pláž i odpočinek v přírodě. Izolační vrstva pomáhá udržovat nízkou teplotu potravin, a to i po dobu několika hodin. Taška je poměrně velká, umožní zabalit do ní vše co budete s sebou na výlet potřebovat. Na přední straně tašky je členitá kapsa, do které uložíte věci, které potřebujete mít rychle dostupné. Dlouhé uši umožňují nosit tašku přes rameno.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová námořnická termotaška Zaffra

 

Vyrazte si na piknik s touto stylovou taškou, která udrží veškeré vaše jídlo čerstvé po celý den.

Krásné počasí přímo vybízí k tomu, vyrazit na výlet do přírody, jenže bez jídla to samozřejmě nejde. Pokud ale máte strach, že by se vaše jídlo mohlo v teplém počasí začít rychle kazit a nechcete svůj perfektní výlet zakončit na toaletě nebo v horším případě v nemocnici s otravou jídlem, pořiďte si tuto termotašku a obavy můžete klidně hodit za hlavu, protože vaše potraviny totiž zůstanou stále čerstvé.

 

Stylová námořnická pikniková termotaška Zaffra, ideální na pláž i odpočinek v přírodě. Izolační vrstva pomáhá udržovat nízkou teplotu potravin, a to i po dobu několika hodin. Taška je poměrně velká, umožní zabalit do ní vše co budete s sebou na výlet potřebovat. Na přední straně tašky je členitá kapsa, do které uložíte věci, které potřebujete mít rychle dostupné. Dlouhé uši umožňují nosit tašku přes rameno. Materiál: Polyester 600D, izolační vrstva - pěna PE + vysoce kvalitní hliníková fólie Rozměr: 39 x 15 x 27 cm Barva: bílo-modrá

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky
Záruka: 2 roky