Náš příběh

banner-o nas

Ano, zaměstnáváme osoby se zdravotním omezením a máme status chráněné dílny, ovšem naším cílem není jen zaměstnávat, ale tvořit radost z jedinečných a precizně vyrobených produktů. V naší dílně panuje dobrá nálada, profesionalita a chuť pracovat. Pojďte se přesvědčit... 

Chráněná dílna Zaffra, naše společné pracoviště, nám umožňuje vzájemně se od sebe učit a inspiruje nás k posouvání profesních, ale též osobních hranic. A i když každý z nás ví, že život to někdy umí pěkně roztočit, snažíme si udržet rovnováhu, dobrou náladu, vnášet do pracovních dní optimismus a společnými silami přispívat k podnětnému a tvůrčímu prostředí. Jen tak máme pocit, že to, co děláme, dává smysl! Jen tak, můžeme pro Tvé, ale i své, potěšení zhmotňovat vlastní nápady a nabídnout Ti je k radosti!

Pokud toužíš po jedinečném a originálním kousku, který bude doplňovat Tvou osobnost, a chceš podpořit partu lidí, kteří svou práci milují, máme stejný cíl! Pod rukama děvčat z dílny totiž vznikají výrobky s duší, které naplňují své okolí potěšením!

Věříme, že ať už se v Tobě skrývá kousek hravého dítěte, které baví svět barev, nebo jsi ryze pragmatický člověk, stojící nohama pevně na zemi, dokážeme splnit Tvá očekávání precizně odvedenou prací, kterou si můžeš prohlédnout zde:

Dřevěné krabičky

- Kabelky s lanem / shopperky

Obaly na knihy

Svačinové ubrousky pro děti

Kdo stojí za naší prací?

Lidé v dílně jsou nepochybně hnacím motorem veškerých projektů a jejich pečlivost a radost je odrazem jejich spokojenosti, která je pro firmu na prvním místě.

Pro Vás pro všechny, je zde naše Jana, Iva, Anežka, Renata i Katkapod jejichž rukama v chráněné dílně Zaffra vzniká čistá, nekoncentrovaná radost s duší, v podobě výrobků z látky, dřeva a kovu.